Activity List for R&R

Activity List for R&R

Axe Throwing & Escape Room

Time: 10:10 AM

Meeting location: Flagpole

Members

  1. Adelle Krum

  2. Carrie Ames

  3. Edith Martin

  4. Erick Michel

  5. Hannah Klingbeil

  6. Judith Martin

  7. Lonnie Chun

  8. Marissa Hernandez

  9. Merlyn Balboa

  10. Monique Pintos

  11. Olivia Moodie

  12. Seth Ramos

  13. Shayne Brookes

  14. Shiloh Howard

  15. Trey Wilkes

  16. Twalisa Fournier

  17. Vanessa Laketa

Boating

Time: 11:00 AM

Meeting location: Student Center

Members

  1. Abigail Montero

  2. Aidan Martell

  3. Aleena Anderson

  4. Anete Plendiške

  5. Avelin Bermudez

  6. Daniel Velez

  7. Draé Smith

  8. Elizabeth Mackintosh

  9. Ella Snead

  10. Hye Ri Isabella Choi

  11. Ian Rodríguez

  12. Jialin Du

  13. Jonathan D’ugo

  14. Jordan Schulterbrandt

  15. Joshua Larsen

  16. Joshua Schulterbrandt

  17. Katherine Mackintosh

  18. Klaus Maier

  19. Lyn Patrick

  20. Madeline Duehrssen

  21. Makayla Maier

  22. Meeho Serrano

  23. Mesake Kaisuva

  24. Nathan Boddeti

  25. Noa David

  26. Rachel Constantinescu

  27. Roen Schultz

  28. Ron Smith

  29. Savannah Serle

  30. Stanley Vailea

  31. Tristan Bouit

Ceramics

Time: 10:20 AM

Meeting location: Old Chapel

Members

  1. Alaina Frappier

  2. Ashley Angeles

  3. Bayli Graybill

  4. Chaeli Austin

  5. Elizabeth Frain

  6. Elizabeth Legerman

  7. Evelyn Bermudez

  8. Faith Jordan

  9. Haley Aispuro

  10. Heidi Krick

  11. Joyanna Ratcliff

  12. Juliette Karasira

  13. Leah Vogler

  14. Makayla Frappier

  15. Mia Colon

  16. Rachel Gitter

  17. Sara Dias

  18. Sarah McRoberts

  19. Savanna Jensen

  20. Yendi Martin

Hiking

Time: 9:45 AM

Meeting location: Flagpole

Members

  1. Alec Krum

  2. Christopher Vitangcol

  3. Dylan Homan

  4. Ellen Hartman

  5. Hanatsu Chinen

  6. Jake Graybill

  7. Jared Ratcliff

  8. Kali Sopha

  9. Lilienne Stafford

  10. Nathan Krum

  11. Nathanael Jensen

  12. Nathania Leon

  13. Raymond Kyaw

  14. Robin Choi

  15. Simone Farinholt

  16. Tegan Smith

Laser Tag

Time: 10:20 AM

Meeting location: Student Center

Members

  1. Abigail Kanomata

  2. Anil Asok

  3. Dalía Pasos

  4. Daniel Lefebvre

  5. David Pasos

  6. Dylan Terreaux

  7. E’noa Dugaduga

  8. Eunice Ngabire

  9. Joaquín Ramírez

  10. Johannah Anderson

  11. John Harkup

  12. Joshua Adeline

  13. Justin Nedley

  14. Min Chen

  15. Sarah Michaels

  16. Westin Mendoza

Quarry Park

Time: 10:30 AM

Meeting location: Old Chapel

Members

  1. Amanda Bora

  2. Amy Woodruff

  3. Ella Schwartz

  4. Emily Bouit

  5. Eric Soriano-Ortega

  6. Holly Woodruff

  7. Jonathan Hunter

  8. Marcus Hernandez

  9. Matthew Polk

  10. Rachel Minier

  11. Rogher Cajaes